top of page
Biedriba EFE logo.jpeg

Ecological Future Education jeb EFE tika izveidota 2017.gadā ar mērķi veicināt ilgtspējīgas attīstības domāšanu ikdienas dzīvē. Viena no EFEs galvenajām aktivitātēm ir ilgtspējīgas izglītības veicināšana, tostarp aktīva pilsoniskuma veidošana. Lai vieglāk izprastu vides un ilgtspējīgas attīstības jautājumus, EFE piedāvā dažādas apmācību iespējas un informatīvus materiālus.

 

Mērķis – palīdzēt ieviest jaunas mācīšanas un domāšanas metodes, iesaistot ikvienu interesantu un veicinot izpratni par vidi kā interesantu piedzīvojumu, kopā padarot pasauli, kurā dzīvojam, labāku.

 

Uzdevums – informēt jauniešus par vides jautājumiem un veicināt ikdienas paradumu apzināšanos, uzlabot jauniešu prasmes un kompetences saistībā ar zaļo domāšanu un paaugstināt sociālo atbildību. 

 

Misija – radīt sabiedrību ar gādīgu attieksmi un lielu atbildības sajūtu. Mums ir svarīgi iemācīt mīlēt pasauli, domāt zaļi un aizsargāt apkārtējo vidi.

 

PAR MUMS:

EFE piedāvā apgūt zināšanas vides izglītībā un zaļo ieradumu apzināšanā. Vides izglītība ir process, kurā tiek apgūta un izprasta dabas pasaule, kā arī mūsu loma tajā. Tā ietver mācīšanos par vidi, cilvēka darbības ietekmi un to, kā mēs varam aizsargāt un saglabāt dabas resursus. 

 

Mēs esam inovatīva un progresīva izglītības institūcija, kas specializējas ilgtspējības, globālo jautājumu un zaļo ieradumu apzināšanās mācīšanā jauniešiem un pieaugušajiem. 

 

EFEs komandu veido pedagogi, jaunatnes darbinieki un brīvprātīgie, kuri strādā kopā, lai dalītos ar savām zināšanām un prasmēm, radītu ilgtspējīgus risinājumus un veicinātu sociālās atbildības sajūtu. Mēs ticam izglītībai, kas iedvesmo cilvēkus domāt zaļi, vadīt un rīkoties ilgtspējīgas attīstības virzienā. 

Mēs ticam, ka mūsu planētas nākotne ir mums rokās, tāpēc ir svarīgi būt atbildīgam pilsonim, kuram rūp pasaule, paužot savu nostāju pret klimata pārmaiņām. Šos ideālus var sasniegt, ieviešot nelielas izmaiņas mūsu ikdienā. Mēs uzskatām, ka izglītība ir atslēga ilgtspējīgas attīstības sasniegšanai un godprātīgai kopdzīvei uz mūsu planētas.

 

EFEs mērķis ir dot iespēju rīkoties un parādīt kā ikviens var panākt ilgtspējīgāku dzīvesveidu. EFEs pieeja ir skaidrot un iepazīstināt sarežģitas tēmas no vienkārša skata punkta, kā arī atrast veidus, kā palīdzēt pielāgot ikdienas paradumu maiņu ikvienam.  

 

MŪSU PIEDĀVĀJUMS:

EFE piedāvā dažādus interesantus seminārus latviešu un angļu valodā gan jauniešiem, gan pieaugušajiem par to, kā padarīt mūsu ikdienu zaļāku un videi draudzīgāku. Uzņēmumiem EFE piedāvā konsultācijas par ilgstpējīgu un veselīgu darba vidi.

 

Lai veicinātu sabiedrības izpratni par vides jautājumiem, EFE organizē dažādus seminārus par bezatkritumu dzīvesveida ieviešanu, ieradumu apzināšanos, upcycling (lietu atkārtotu izmantošanu citiem mērķiem), auduma maisiņu šūšanu, bišu vaska iesaiņojuma izgatavošanu, videi draudzīgu biroju, kā arī par aprites ekonomikas modeļa izmantošanu biznesā, u.c.

Jauniešiem un skolēniem EFE piedāvā organizēt aktivitātes dabā, piemēram, gleznošanu ar dabu, orientēšanos, dabas bingo, pārgājienus, meža iepazīšanu u. c. Aktivitāšu mērķis ir veicināt jauniešu iecietību un izpratni par dabu mums apkārt. 

 

EFEs darbs ir tieši saistīts ar Ilgtspējīgas attīstības mērķiem (Sustainable Development Goals),  klimata pārmaiņām, vides problēmām, izglītības pieejamību, vienlīdzību kā arī citiem svarīgiem jautājumiem, par kuriem būs jācīnās mums un nākamajām paaudzēm. Mēs cenšamies iedrošināt dalībniekus apzināties problēmas, to cēloņus un iedvesmot citus solīti pa solītim risināt problēmas ar daudziem maziem pasākumiem vienlaicīgi.

 

Jūs interesē mūsu piedāvājums? Sazinieties ar mums. 

Mēs esam atvērti sadarbībai, piedāvāsim apmācības personalizētas jūsu vēlmēm un vajadzībām. Mēs arī ātri mācāmies un esam atvērti pilnveidot savu piedāvājumu balstoties uz jūsu pieprasījumu.

 

KĀ JŪS VARIET PIEDALĪTIES EFEs AKTIVITĀTĒS:

EFE piedāvā jauniešiem un jaunatnes darbiniekiem piedalīties mācību mobilitātēs ārzemēs. Apmācības tiek rīkotas Erasmus+ projektu ietvaros par dažādām aktuālām tēmām. Piedāvājumi tiek publicēti mūsu Instagram un/vai Facebook lapās @EcologicalFutureEducation

 

Mēs pastāvīgi piedāvājam jaunas apmācību iespējas latviešu un angļu valodā, kas balstītas uz Erasmus+, Nordplus un citiem Eiropas finansētiem projektiem. Apmācības tiek organizētas klātienē, tiešsaistē vai piedāvātas kā pašmācību rīks. 

 

Ja jums patīk lasīt, mācīties jaunas lietas un dalīties ar savām atsauksmēm - mēs regulāri meklējam rezultātu testētājus. Rezultātu saturs var būt latviešu un/vai angļu valodā, un tas var ietvert mācību programmas, tiešsaistes vietnes, spēles, novērtēšanas rīkus, u. c. 

 

Meklējam arī dažādu mērķa grupu dalībniekus fokusa grupu izveidei. Fokusa grupas var tikt organizētas tiešsaistes aptaujas vai intervijas formā.

 

Sazinieties ar mums, ja vēlaties kļūt par projekta testētāju – info@efe.lv

 

ATVĒRTAS VAKANCES:

Šobrīd EFE nepiedāvā atvērtas vakances, bet, ja jūs ikdienā aizraujaties ar vidi un tās uzlabošanu, ja jūs spēj pilnveidot mūsu darbu, un, pats galvenais, ja jums ir prāts pilns radošām un trakām idejām. Droši sazinieties ar mums, mēs kaut ko izdomāsim. 

Paldies! Jūsu ziņojums ir nosūtīts

Tālrunis  +371 29644110

Epasts    info@efe.lv

  • Facebook - White Circle
  • Instagram
  • TikTok
bottom of page